سلام ۲۳سالمه. ۱۷سالگی عاشق پسری شدم خیلی بهم علاقه داشتیم چند بار خواستگاری اومد پدرم نپذیرفت.حماقت کردم گفت ما مال هم هستیم اشکال نداره رابطه جنسی داشته باشیم…… حالا عوض شده میگه نمیخوامت هرچی التماس میکنم که بیا عقد کنیم جدا بشیم که من توجیهی برای رابطه جنسی که باهم داشتیم، داشته باشم نمیپذیره. منم تحت هیچ شرایطی نمیخوام خانوادم بدونن. الانم خواستگار خیلی خوبی دارم اما نمیتونم ازدواج کنم سلام

سال جدید رو به شما تبریک عرض می کنم.

از مشکل به وجود اومده متاسفم. متاسفانه جبران بعضی اشتباه ها خیلی سخته و در چنین شرایطی تنها دست آویزی که می تونه روزنه نجات به روی آدم باز کنه، اینه که آدم از خدا بخواد یجوری مشکلش رو حل کنه. قطعا خدا هم وقتی ببینه بندش از اشتباهی که کرده پشیمون شده و توبه کرده و ازش کمک می خواد قطعا کمکش می کنه. در کنار مددجویی از خداوند، به کارگیری عقل و م هم می تونه به شما کمک کنه.

با توجه به شرایطی که شما دارین هر چند ازدواج و جدا شدن از فرد مذکور ممکنه منجر به این بشه که توجیحی برای رابطه پیدا کنین، ولی از طرفی با این کار انگ مطلقه بودن به شما می خوره که خودش یک مانع جدی برای ازدواج مجدده. با این حال با توجه به اینکه ایشون هم چنین کاری رو قبول نمی کنه بهتره کلا قیدش رو بزنین.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ازدواج ,شرایطی ,رابطه ,خیلی ,سلام ,رابطه جنسی ,برای رابطه ,عاشق پسری ,۱۷سالگی عاشق ,۲۳سالمه ۱۷سالگی ,سلام ۲۳سالمه ۱۷سالگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تحقیقات بازاریابی ----------------- ميخواي آموزش وردپرس ببيني ؟ Kylee (¯´Rikimaru`¯) i love spiderman برگزاری دوره آموزش فلسفه برای کودکان در شیراز داستان های آموزنده سالم زيبا zibaee