وقتی ١٩ سالم بود اتفاقی با ی دختر آشنا شدم تو نت تو ی گپ یکم پیگیر شدم فهمیدم با ی پسر رابطه داره از طرفی هم عکسشو یکی از دوستانم فرستاد خوشم اومد ازش.? ولی دوست داشتنم بی فایده بود چون یکی دیگه رو میخواست. ب دوستش گفتم بهش بگه ک من میخوامش. گفت و اون ناراحت شد گف مث ی داداش باش برام. درگیرش بودم تا جایی ک پسره پی ام داد ک مزاحم نباشم. فکرم روش بود ولی اون با اون خوش بود?

خلاصه کنم براتون. رابطش با اون پسره بهم خورد و ب من پی ام داد ک ببخشمش و اینا دیگه رابطمون شروع شد. الان ٢٠ سالمه خیلی دوسش دارم عاشقشم دانشجو عمرانم. اونم ١٧ سالشه خودش میگه احمق بودم با اون موندم اون با بقیه دخترا هم رابطه داشته.موهاشو کوتا کرده بود دستش با تیغ خط خطی. همه بخاطر همین پسره فک کنم باشه شاید هم چیز دیگه ای. خیلی دوسم داره الان ولی میگه زوده ک عاشقت باشم ٧ماه هم بیشتره ک فک کنم رابطه داریم. قراره تا اخر با هم باشیم. بغل و لب  اینا هم داشتیم ولی ب خودم اجازه رابطه جنسی نمیدم.

مهمترین سوالم در کل اینه: ک من دغدغه فکری پیدا میکنم راجب گذشتش ک یکی دیگه رو میخواسته. ی عکسی ازشون دیدم پسره دستشو دور گردنش انداخته بود. ی حس عذاب میاد سراغم ک دختره رابطه جدی داشته قبلا با یکی بوده ک همین کارا ک با من میکنه شاید با اونم میکرده ٢ سال رابطه داشتن. درصورتی ک خودم رابطه داشتم ولی جدی نبوده. گذشتش اذیتم میکنه?. جدا ازش هم نمیتونم… چجوری اروم شم از این مساله؟

سلام

دونستن این مسائل تنها در یک صورت برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه و اونم اینه که ایشون از گذشتش پشیمون باشه و توبه کرده باشه و شما هم این مسئله رو پذیرفته باشی. وقتی این اتفاق بیفته یعنی خدا اون رو بخشیده و وقتی خدا بخشیده دیگه ما جای خود داریم و باید ببخشیم. البته لازمه توبه واقعی اینه که طرف دیگه به هیچ وجه گناه نکنه که شاید تو این موردش یکم بشه تردید کرد. علتش هم اینه که ایشون الان با شما در ارتباطه و این ارتباط کمی از ارتباط قبلی نداره.

لذا در این باره با ایشون صحبت کنید و بگید که من میدونم تو از گذشته پشیمونی ولی کار الان ما هم کمی از اشتباهی که تو یا من در گذشته مرتکب شدیم نداره و هر دو داریم راه رو اشتباه می ریم. بعد هم یه قرار مداری با هم بزارین که زودتر تکلیف خودتون رو روشن کنین. اگه ایشون می تونه شما رو بپذیره رسما ازش خواستگاری کنین. البته خواستگاری به معنی زندگی مشترک نیست و می تونین مدتی رو برای عروسی صبر کنین تا شرایط دیگه فراهم بشه اگه نیست. اگر هم نمی تونه که هر کدوم برید دنبال زندگی خودتون و بیشتر از این کوله بار گناهتون رو سنگین نکنین.

پیروز و سربلند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ann شباهنگ صدف همه چی دانلود Leslie کلش رویال ایران آجر پازلی حسینی مهدیار کالا ↔تضمین بارتهران↔ پرس‌نیوز هاتف گوشه‌نشین