شهید رضا شجاعیان – جبهه خانه من است!!

ای خدا! آیا باور کنم که بعد از ایمان به تو باز مرا عذاب خواهی کرد یا اینکه بعد از دوستی و عشق و علاقه به تو باز مرا از خود دور گردانی؟!

ای خدا! آیا باور کنم که بعد از ایمان به تو باز مرا عذاب خواهی کرد یا اینکه بعد از دوستی و عشق و علاقه به تو باز مرا از خود دور گردانی با آنکه به لطف و رحمت نامنتهایت چشم امید دارم باز محرومم سازی؟

فضای معنوی جبهه ها چنان بر او اثر گذاشته بود که ممانعت ودرخواست به عدم حضور در سرزمین نور موجب واکنش شهید گردید . پدر شهید می گفت : یکبار مجروح شد و پزشک دستور داده بود که باید یک ماه استراحت کند و به منطقه نرود در جواب پزشک گفته بود که جبهه خانه من است و من نمی توانم جبهه نروم .

شهید رضا شجاعیان

نماز جمعه ها را فراموش  نکنید ودر دعاها  و نماز جماعتها شرکت داشته باشید از گروه  گرایى و دو دستگى  بپرهیزید.

شهید رضا شجاعیان   رزمنده همیشه آماده

دوران دفاع مقدس افرادی در جبهه ها رزم داشتند و در پشت جبهه نیز تلاششان در جهت پشتیبانی از رزمندگان و تقویت جبهه ها بود ؛ پدر شهید شجاعیان می گفت : رضا وقتی مدت کوتاهی برای مرخصی به شهر می آمد در امر کمک رسانی و جمع آوری اجناس برای جبهه ها فعالیت می کرد با دوستان خود از جمله شهیدان علی سراج ، عباس عرب و مجتبی سعیدی به نانوایی می رفتند و برای پخت نان برای رزمندگان کمک می کردند. لباس زیبای شهادت بر قامت رعنای رضا شجاعیان در عملیات کربلای 5 در سال 1365 پوشانده شد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رونشناسی و طالع بینی Cindy Walter کامپیوتر فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش کسب درآمد اینترنتی - کسب و کار اینترنتی - کسب و کار ایمنرمتی Bryan دانلود رایگان یادم بماند